rimskije

Romiešu žalūzijas

Romiešu žalūzijas pašlaik ir vienas no populārākajām gaismu aizturošiem elementiem dzīvokļu un māju interjerā.

Auduma daudzums šīm žalūzijām nav liels, tāpēc tās tiek uzskatītas par ekonomiskām. Dažas romiešu žalūzijas tiek šūtas ar speciālu padrēbi.

Izgatavojot romiešu žalūzijas/aizkarus , audums tiek piesūcināts ar speciālu šķīdumu pret izbalošanu ( UV) un pret piesārņojumu, kā arī deformāciju.

Romiešu žalūziju materiāls var radīt pabeigtības sajūtu jūsu mājas interjerā. Atšķirībā no tradicionālajām žalūzijām un aizkariem, romiešu žalūzijas/ aizkari veido ļoti elegantus viļņus, kuri principiāli atšķiras no parastām aizkaru krokām.

Vēl viena ļoti būtiska romiešu žalūziju / aizkaru priekšrocība ir tā, ka var izmantot, praktiski, visus audumus: klasiskos, speciālos aizkaru audumus, kā arī īpašus audumus, kuri nedeg un slikti uzliesmo, kurus izmanto virtuvēs vai atklātas uguns tuvumā.

Šīs žalūzijas funkcionē pateicoties iekšpusē iešūtajiem riņķiem, caur kuriem ir izvērta aukla un karnīze ar pacelšanas mehānismu.

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel.26 80 08 80 : e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai ( noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums , konsultācijas nolūkos -15Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel.26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Vindecor” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē , ka , pasūtot rullo žalūzijas salonā “Vindecor” , jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

Powered by CoalaWeb