Klasiskie aizkari

Klasiskie aizkari ir samērā populārs un izplatīts logu dekorēšanas veids, lai arī tas ir izmantots jau vairāku gadsimtu garumā. Neskatoties uz to , ka noformēšanas stils ir ļoti sens, klasika no modes neiziet un organiski iekļaujas mūsdienu interjerā, kurā galvenokārt izmanto laikmetīgus audumus, toņus un nokrāsas.

Ja jūs telpā vēlaties radīt mierīgu un komfortablu atmosfēru , kurā valda siltums un mājīgums, tad bez klasiskajiem aizkariem nevar iztikt. Pie tam , ar klasisko elementu palīdzību var noformēt gan viesistabu , gan apburošu guļamistabu , gan mājīgu ēdamistabu , gan arī respektablu kabinetu.

Klasiskie aizkari sastāv no sekojošām sastāvdaļām: bieza portjera ( priekškari) , plīvuraizkari vai cita materiāla plāni aizkari un lambrekens.

Priekškari var veikt darba funkcijas. Šādā gadījumā tie aizsedz logu pilnībā. Tajā pašā laikā mēdz būt arī dekoratīvo aizkaru veidi, kas nav paredzēti pilnīgai loga aizklāšanai. Plānie aizkari var būt no caurspīdīga vai nedaudz aizēnota , krāsaina vai balta auduma. Tie var būt greznoti ar izšuvumiem vai skaistām mežģīnēm.

Powered by CoalaWeb