griesti

Iestieptie griesti

Uzvelkamie jeb iestieptie griesti ir izgatavoti no speciālas elastīgas PVH plēves, kura tiek nostiprināta ar speciālu alumīnija skavu palīdzību pa visu istabas perimetru. Pie tam uzvelkamie griesti noslēpj jūsu griestu nepilnības-savienojumu vietas, ventilācijas un dūmvadu sistēmas, vadus, reāli-visus griestu defektus. Rezultātā, jūs iegūstat ideāli gludu virsmu, kura neprasa papildus kopšanu( piesārņojuma gadījumā tos vienkārši noslauka ar mitru lupatu, izmantojot mazgāšanas līdzekļus), un , bez visa tā, rada neatkārtojamu efektu.

Vēl viens uzvelkamo griestu pluss ir tas, ka tie ir ļoti praktiski. Šādi griesti jūs aizsargās no appludināšanas no augšas, tāpēc nebūs vajadzīgs remonts dzīvoklī, nebūs jāpārdzīvo par sabojātām mēbelēm. Viens uzvelkamo griestu kvadrātmetrs notur 100 litru ūdens. Bet sakrājušos ūdeni var izliet caur atvērumu apgaismojumam, vai arī pavelkot malu. Nevienā no šiem gadījumiem griesti nezaudēs savu formu.

Šādi griesti ir ļoti izdevīgi vannas istabām vai baseiniem, jo, pateicoties griestu hidroizolācijas īpašībām, tur neveidosies kondensāts. Bez tam, uzvelkami griesti nedeformējas, nenokarājas, nezaudē savu sākotnējo krāsu, neizbalē laika gaitā.

Uzvelkamie griesti ir brīnišķīgs dizaina risinājums jūsu telpu noformējumam. Ar to palīdzību ir iespējams ne tikai palielināt divreiz jūsu griestu augstumu, bet arī noslēpt griestu defektus un pasvītrot ar to krāsu interjeru un dekorus.

Uzvelkamie griesti- tas ir mūsdienīgs augstas tehnoloģijas griestu noformējuma veids, kurš palīdzēs ieviest dzīvē Jūsu fantāzijas!

Powered by CoalaWeb