moskitka rulon ex1

Rullo moskītu tīkls

Rullo moskītu tīkls ļoti harmoniski iederas jebkurā interjerā. Tas var būt kā aizsargslānis starp ārpilsētas mājas verandu un dārzu. Var kalpot kā dizainera iecerēts dekora elements, sadalot dzīvojamo daļu mazākās zonās. Rullo moskītu tīkls ļoti labi der tajās vietās, kur nepieciešama piekļuve palodzei un loga rāmjiem, piemēram, lai aplietu puķes, ja uz loga karnīzes atrodas puķu podi.

Moskītu tīkls – neatņemama modernā loga sastāvdaļa. Apbrīnojami pareizi izvēlēta materiāla krāsa un dobuma izmērs padara tīklu kukaiņiem necaurlaidīgu un tai pašā laikā praktiski neredzamu logā kā no ārienes, tā arī no iekšienes. Vēl jo vairāk – šī „nemaināmība” saglabājas pie jebkura apgaismojuma – saules vai mākslīgā. Moskītu tīkls lieliski risina galveno uzdevumu: nelaist neko lieku dzīvoklī, sākot tieši no kukaiņiem (to dēļ arī tas tika izgudrots) un beidzot ar papeļu pūkām un gružiem no stāviem, kas atrodas augstāk. Moskītu (precīzāk – pretmoskītu ) tīkls var būs izgatavots kā rāmja izpildījumā (standarta logu vērtnēm un vēdlodziņiem), tā arī atverams – lieliem nestandarta logiem un balkona durvīm.

Moskītu tīkluspavisam nav obligāti pasūtīt reizē ar logiem. Tos var izgatavot un uzstādīt vēlāk. Mēs uzstādīsim tīklus uz jebkādiem logiem, ko ražojuši jebkādi ražotāji (pat parastajiem, koka, tradicionālajiem). Rāmja un tīklu stūru bāzes krāsas - balta un brūna.

Moskītu tīkls rāmī ir viegla konstrukcija no alumīnija profila, kas aprīkotas ar rokturiem, kas apvilkti ar šūnainu plastmasas segumu.

Balkona durvīm vai lielām vitrāžām tiek piedāvāta atveramu moskītu tīklu sistēma.

Tādi tīkli tiek salikti no pastiprināta alumīnija profila (platums 50 mm), komplektēti ar viru (vērpstieņa) aizvērējiem un magnēta sprostiem – fiksatoriem. Atverams moskīta tīkls ir viegla konstrukcija no pastiprināta alumīnija profila, kas aprīkota ar virām ar atsperu aizvērējiem, rokturi un magnēta sprostu. Karkass apvilkts ar to pašu šūnaino plastmasas materiālu. Tīkla materiāla šūnu lielums speciāli piemeklēts tādā veidā, lai – no vienas puses – pilnībā nodrošinātu, ka kukaiņu (papeļu pūku, gružu) iekļūšana no āra telpās nav iespējama, un – no otras puses – padarīt uzstādīto tīklu mazpamanāmu kā no iekšienes, tā arī no ārienes. Kārbas, vadīklas un rāmju krāsa – balta vai brūna.  Paša moskītu tīkla materiāla krāsa – pelēka.

Moskītu tīklus var visai veiksmīgi izmantot mājas dzīvnieku drošības nodrošināšanai. Tā kā tie ir pietiekami izturīgi, moskītu tīkli rāmī ir drošs šķērslis kaķu un papagaiļu ceļā, kad tie cenšas nokļūt pavasarīgajā brīvībā.

Powered by CoalaWeb