horizontalas iso zaluzijas

Horizontalas žalūzijas pakešu logiem

Žalūzijas ISO - horizontālās alumīnija žalūzijas, kas speciāli izgatavotas plastikas logiem. Alumīnija joslas žalūzijām ISO ne ar ko neatšķiras no parastajām alumīnija žalūzijām, un tiek izgatavotas no standarta alumīnija lentas, kuras platums ir 25mm. Horizontālo žalūziju ISO atšķirība saistīta ar to konstrukcijas īpatnībām. Speciālā veidā izgatavotā augšējā alumīnija karnīze dod iespēju joslām blīvi piekļauties pie loga stikla, praktiski neatstājot atstarpi. ISO žalūzijas ir ērtas ekspluatācijai. Pilnībā aizvērtas joslas nodrošina 100% aizsardzību no saules, tā kā atvērumi starp žalūzijām ir pilnībā aizvērti. ISO žalūziju sistēma ir viena no populārākajām ne tikai Eiropā , bet arī visā pasaulē.

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel.26 80 08 80 : e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai ( noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums , konsultācijas nolūkos -15Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel.26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Vindecor” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē , ka , pasūtot rullo žalūzijas salonā “Vindecor” , jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

Powered by CoalaWeb