japonskie

Japāņu aizkari (žalūzijas)

Japāņu aizkari (žalūzijas) - lakonisks un stilīgs noformējuma veids. Veidoti no vairākiem auduma paneļiem (žalūzijām), no šejienes arī šāda veida nosaukums-paneļa veida aizkari vai ekrāna aizkari. Paneļi ļoti viegli tiek pārvietoti pa daudzslāņainu karnīzi, un ja ir vajadzība atvērt logu- tos var atvirzīt uz jebkuru pusi. Japāņu aizkaru augšpusē un apakšpusē, cieti ieliktņi, kuri neļauj zaudēt formu nekādos apstākļos. Bez tam, šiem aizkariem ir viens liels pluss-tie nesavāc putekļus.

Japāņu aizkari vispiemērotākie ir telpām ar lieliem logiem, kā arī vitrīnu un nišu noformējumam. Bieži tiek izmantoti, lai atdalītu istabas. Tā kā japāņu aizkari ir patstāvīgs dekora elements, tad tiem būs piekrišana minimālisma stila cienītāju vidū, kā arī mūsdienīga interjera cienītāju vidū. Ļoti labi japāņu aizkari iederas ar avangarda stila mēbelēm un aksesuāriem.

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel.26 80 08 80 : e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai ( noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums , konsultācijas nolūkos -15Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel.26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Vindecor” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē , ka , pasūtot rullo žalūzijas salonā “Vindecor” , jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

Powered by CoalaWeb