plisse

Plisse

Konstruktīvi plisē žalūzijas ir divi alumīnija profili, starp kuriem atrodas plisētas audums. Paceļot un nolaižot audums salokās speciālās ielocēs. Salikta veidā plisē aizņem ne vairāk par 4-5 sm , tāpēc praktiski logā nav redzamas. Tagad plisē aizkarus liek jebkurās nestandarta logu sistēmās: griestu , mansardu un citos dažādas sarežģītas geometriskas formas logos. Atsevišķī ir vērts aplūkot plisē aizkarus – Diena – Nakts . No parastiem plisē aizkariem šī sistēma atšķiras ar to, ka tajā izmanto divus audumus, kuri , kā likums , atšķiras ar gaismas caurlaidības pakāpi, caurspīdīgumu . Šie aizkari var būt audumu BlackOut kombinācijas, kas aizvērtā veidā rada pilnīgu telpas aptumšojumu un neļauj gaisam sasilt, un tila audums , ko visbiežāk izmanto dekoratīviem mērķiem.

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel.26 80 08 80 : e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai ( noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums , konsultācijas nolūkos -15Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel.26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Vindecor” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē , ka , pasūtot rullo žalūzijas salonā “Vindecor” , jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

Powered by CoalaWeb