rullo

Rullo auduma žalūzijas

Rullo auduma žalūzijas - kaut kas vidējs starp aizkariem un žalūzijām. Ārēji rullo auduma žalūzijas –tas ir izstrādājums, kura pamatā ir cilindrisks rullītis, uz kura uztīts biezs audums un kuram ir pacelšanas mehānisms ( aukla vai svira) ar fiksatoru. Nepieciešamības gadījumā žalūzijas viegli satīt rullī vai arī iztīt no tā, atklājot brīvu loga rūti. Drošs izstrādājums, kurš sevi ir rekomendējis tirgū. Audumus rullo žalūzijām var iedalīt vienas krāsas audumos un audumos ar zīmējumu, gaismu caurlaidīgos un gaismu necaurlaidīgos.Rullo auduma žalūzijas var nostiprināt uz plastikas, koka un alumīnija logiem.

Rullo auduma katalogs

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel.26 80 08 80 : e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai ( noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums , konsultācijas nolūkos -15Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel.26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Vindecor” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē , ka , pasūtot rullo žalūzijas salonā “Vindecor” , jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

Powered by CoalaWeb