vertical jaluzi

Vertikālās auduma žalūzijas

Vertikālās auduma žalūzijas - interesants neatkārtojama interjera risinājums, pateicoties augstai audumu kvalitātei un krāsu spektram. Ja kādreiz vertikālās auduma žalūzijas izvēlējās tikai   darbavietām un ofisa telpām, tad tagad ļoti labprāt tās izvēlas kā noformējumu apdzīvojamajām telpām, gan vienas, gan kopā ar dažādiem aizkariem.Vertikālajām auduma žalūzijām ir vesela rinda priekšrocību: to izgatavošanai var izmantot ļoti bagātu krāsu klāstu, dažādas faktūras, biezumu, kas palīdz realizēt pašas sarežģītākās un izmeklētākās pasūtītāja vēlmes. Plašā izvēle, no mežģīņotajām joslām līdz portjeru smagumam, palīdz panākt vēlamo gaismas efektu telpās.

Darbojas vertikālās auduma žalūzijas  ar ķēdīti, kura pagriež joslas 180 grādu virzienā un ar aukliņu, kura savelk žalūzijas kopā un pēc tam atkal izvērš atsevišķi. Ņemot vērā pasūtītāja vēlmes, žalūzijas var savilkt vienā, divās vai pat trīs daļās, izvietot tās gan pa labi, gan pa kreisi, gan arī pašā loga ailes centrā.

Vertikālo auduma katalogs

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel.26 80 08 80 : e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai ( noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums , konsultācijas nolūkos -15Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel.26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Vindecor” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē , ka , pasūtot rullo žalūzijas salonā “Vindecor” , jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

Powered by CoalaWeb