foto zhaluzi 09

Fotožalūzijas

Fotožalūzijas - brīnišķīgs dekora elements gan priekš ofisa, gan priekš dzīvojamām telpām. Fotožalūzijas ideāli iederas jebkurā arhitektūras stilā, sākot no klasikas līdz pat haitekam. Tās var radīt plašuma ilūziju tur, kur tā nav.

Lai radītu tādu efektu, var izmantot dabas ainavu fotogrāfijas, gleznu reprodukcijas un citus materiālus, kurus Jums pateiks priekšā iztēle.

Attēls tiek uzlikts uz žalūziju joslām ar speciālu interneta tehnoloģiju palīdzību, ar skenēšanu. Attēls tiek sadalīts ar speciālas programmas palīdzību uz žalūziju joslām.

Fotožalūzijas bieži izmanto kā reklāmu dažādās hallēs, kabinetos, ofisos, salonos, veikalos u.c.

Fotožalūzijas var arī izmantot kā reklāmu veikalu vitrīnās vai salonos.

Dzīvojamās telpās fotožalūzijas rada ērtības sajūtu un izdaiļo interjeru. Logs vairs nebūs kā saikne ar šo pasauli, bet gan kā māksliniecisks elements jūsu istabā. Tas arī ir fotožalūziju uzdevums- pārveidot logu par gleznu, mainīt iekšējo plašumu, papildināt to ar dabas ainavām vai ar augstas kvalitātes gleznu kopijām.

Iespējas atveidot jebkādu drukātu zīmējumu ir neierobežotas. Tās var būt gleznu reprodukcijas, fotogrāfijas, kā arī Jūsu firmas reklāmas vai logotipi.

Lai kvalitatīvi atainotu fotogrāfiju vai zīmējumu, ir nepieciešami kvalitatīvi zīmējumi vai fotogrāfijas. Mēs Jums piedāvājam izvēlēties atainojumu mūsu bankā: http://www.shutterstock.com/ - šeit savākta milzīga fotogrāfiju kolekcija jebkurai gaumei.

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel.26 80 08 80 : e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai ( noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums , konsultācijas nolūkos -15Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel.26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Vindecor” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē , ka , pasūtot rullo žalūzijas salonā “Vindecor” , jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

Powered by CoalaWeb