mansardnije

Mansarda logu žalūzijas

Dekolux žalūzijas mansardu logiem – tie ir ruļļu aizkari kasetē ar skrūvju mehānismu, kurā ir dažādu variantu krāsaini audumi. Mansarda logiem grūti piemeklēt labāku variantu par žalūzijām, kas ierīkotas tieši loga atvērumā. Ar aizvērtām žalūzijām var pavērt logu vēdināšanas nolūkos.

Plisē – tagad plisē aizkarus ierīko jebkurām nestandarta logu sistēmām. Konstruktīvi plisē žalūzijas sastāv no diviem alumīnija profiliem, starp kuriem atrodas plisēts audums. Plisē žalūzijas paceļot un nolaižot, audums salokās speciālās ielocēs. Saliktā veidā šis žalūzijas aizņem ne vairāk par 4-5 cm, tās praktiski logā nav redzamas.

Mēs varam Jūsu logiem piedāvāt Jūsu sapņu žalūzijas!

Meistara izsaukums – tel.26 80 08 80 : e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Izsaukums žalūziju nomērīšanai ( noformējot pasūtījumu) – bezmaksas.

Žalūziju mērītāja izsaukums , konsultācijas nolūkos -15Eur

Izsaukt meistaru, lai nomērītu žalūzijas - tel.26 80 08 80 no 9.00 līdz 19.00: e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Iepazīties ar sistēmu paraugiem var ofīsā - Mārupes iela 23

Salonam “Vindecor” ir privātā rullo žalūziju ražotne. Tas nozīmē , ka , pasūtot rullo žalūzijas salonā “Vindecor” , jūs tās saņemsiet tieši no ražotāja.

Powered by CoalaWeb